Nowa strona internetowa
Nowa strona internetowa
Data: 2016-12-01

W sieci pojawiła się strona internetowa Wspólnoty i Szkoły Nowej Ewangelizacji "Zacheusz", działającej przy parafii św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP w Katowicach-Panewnikach.

Pasterzem wspólnoty jest o. Remigiusz Langer OFM, który pełni również funkcję wikarego parafialnego i katechety. W ubiegłym roku został również ustanowiony przez ojca świętego Franciszka misjonarzem miłosierdzia. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

"Zacheusz" to jednak przede wszystkim wspólnota, którą tworzy wielu zapalonych przez Ducha Świętego chrześcijan. Są odpowiedzialni za szereg funkcji, które pomagają wzrastać każdej wspólnocie. Wśród funkcji są osoby odpowiedzialne za m. in. różnego rodzaju diakonie, za formację czy kręgi małżeńskie. 

 

Na stronie nie zabrakło też informacji o bieżących kursach i akcjach organizowanych przez wspólnotę. Jest także skrzynka intencji, gdzie można wpisywać swoje prośby o modlitwę, istnieje również możliwość umówienia się na indywidualną modlitwę wstawienniczą, którą poprowadzą członkowie wspólnoty.

 

Oddana do użytku zainteresowanych strona internetowa z pewnością wyczerpująco odpowie na ich wymagania i pytania.

 

zacheusz.katowice.pl