Rozeznanie powołania
Rozeznanie powołania

Zanim przekroczysz próg klasztorny, żeby w nim zostać na zawsze, najpierw zapraszamy cię na różne spotkania, które pozwolą ci zobaczyć jak wygląda życie zakonne, bliżej poznać naszą duchowość i odpowiednio przygotować się do tego ważnego momentu.

 

Jeśli zatem myślisz o życiu franciszkańskim i zamierzasz po szkole zawodowej/maturze/studiach zgłosić się od nas to zapraszamy na rozeznanie powołania, które prowadzimy indywidualnie. Polega ono na spotkaniach i rozmowach, a także na osobistym przeżyciu wspólnoty braterskiej. W trakcie tych spotkań będziesz miał okazję rozeznać czy pragniesz być bratem zakonnym, kapłanem zakonnym czy też misjonarzem. Umożliwiamy również kilkudniowy pobyt w naszym nowicjacie (po wcześniejszym umówieniu się).

 

Nie czekaj więc do matury czy do miesiąca czerwca, lecz zgłoś się jak najprędzej i wtedy wspólnie ustalimy rodzaj spotkań i ich daty (tak, aby nie kolidowały z Twoimi zajęciami).

 

Proponujemy ci także udział w rekolekcjach dla maturzystów i w dniach rozeznania powołania (daty możesz znaleźć w propozycjach Centrum). Możesz się także umówić indywidualnie na rozmowę.

 

Oczywiście zanim przyjedziesz chętnie odpowiemy na Twoje pytania, które możesz kierować pod adres: centrum@trzejtowarzysze.com

 

Zobacz: www.trzejtowarzysze.com

 

Serdecznie zapraszamy!